Tvorba webových stránek

Tvorbou webových stránek se nyní zabývám již jen okrajově, nečekejte ode mě týmové výkony zaměstnaných grafiků, kodérů a programátorů, kteří se podílejí ve větších firmách na tvorbě webových stránek, čemuž také odpovídá cena. Moje tvorba webových stránek a cena je spíše cílena pro jednotlivce, podnikatele nebo menší firmy, kteří nepotřebují webové stránky za desetitisíce.

Začátky
Začínal jsem na statických webových stránkách bez responzivního designu a admin režimu. Tuto variantu již moc lidí nevyhledává, proto nyní využívám redakční systém WORDPRESS, který má přivětivý administrační režim, kde si uživatelé mohou upravovat téměř veškerý obsah webových stránek sami.

Co můžete očekávat
Můžete očekávat použitelné, responzivní weby s optimalizací a administračním rozhraním s líbivou grafikou. Krom photoshopu vlastním také zrcadlovku, tudíž nafotit a následně upravit fotografie pro použití na webové stránky není žádný problém.

Co je responzivní web: Jedná se o způsob stylování HTML dokumentu, které zaručí, že zobrazení stránky bude optimalizováno pro všechny druhy nejrůznějších zařízení (počítače, notebooky, mobily, tablety…).

Responzivní design

REFERENCE