Správa IT

Vlastníte starší počítač a máte pocit, že Vám chodí pomalu, seká se a internetové stránky se načítají pomalu. Nemusíte hned počítač vyhazovat a pořizovat si nový. Zdarma udělám diagnostiku, navrhnu vhodné řešení a cenu za opravu si dopředu odsouhlasíme.

Hardwarové (mechanické) opravy
Při přehřívání počítače (notebooku) rozeberu a dokonale vyčistím od prachu stlačeným vzduchem, po té vyčistím procesor od zaschlé staré teplovodivé pasty a nanesu pastu novou popřípadě vyměníme ventilátor.
Pro urychlení chodu počítače doporučuji výměnu pevného disku za již cenově dostupný SSD disk, který je až 10x rychlejší než původní SATA disk. Starý funkční disk z Vašeho notebooku se při koupi rámečku dá použít jako externí disk.

Softwarové (programové) opravy
Provedu zálohu důležitých dat, nainstaluji Vám operační systém a opravím nefunkční, nebo poškozený software. Zajistím instalaci všech běžných verzí operačního systému. Instalace starších operačních systémů provádím pouze za předpokladu nalepeného licenčního štítku. U posledních verzí Windows 10 používá Microsoft většinou digitální licence, tudíž nemusíte mít štítek fyzicky nalepený na počítači.